درباره ما

 

شرکت بين المللی تهران فراژه يکی از شرکت های مطرح در زمينه ارائه راهکارهای جامع در حوزه شخصی سازی کارت، سرور، سامانه های ذخيره سازی و شبکه در ايران می باشد که در سال ۱۳۷۵ تاسيس شده و فعاليت خود را آغاز نموده است.

آينده نگری اين شرکت طی ۲۰ سال گذشته موجب ارائه راهکارهای جامع و تخصصی در صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات گرديده که اين امر منجر به کسب جايگاه ممتاز اين شرکت نزد مشتريان شده است.

شرکت در مورخ ۱۳۷۵/۰۴/۳۰ در اداره کل ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی، به صورت شرکت با مسئولیت محدود تحت شماره ۱۲۳۱۱۲ ثبت گردید و در مورخ ۱۳۸۵/۰۴/۲۵ بنا به صلاحدید هیئت مدیره به سهامی خاص تبدیل گردید.

اگرچه در ابتدا محصولات و خدمات محدودی توسط شرکت ارایه میشد، اما نگرش موسسین به این فعالیت به عنوان کسب و کاری پویا و بالنده، به سرعت شرکت را از جایگاه مناسبی در بازار هدف برخوردار نمود.

شرایط رقابتی بازار و لزوم و توجه روزافزون به تغییرات تکنولوژیک و تحولات سریع ناشی از آن در صنعت از یک سو و افزایش فعالیت ها ضمن توجه به ارتقاء نظام مدیریت کیفیت از سوی دیگر، این ضرورت را ایجاب کرد تا تغییراتی بنیادین در سازماندهی و فضای فیزیکی شرکت به تناسب اهداف پیش بینی شده، پی ریزی شود.

در سال ۱۳۸۱، دفتر مرکزی شرکت به ساختمان فعلی با مساحت بیش از ۱۲۰۰ متر مربع منتقل شد که زمینه ساز توسعه ابعاد فعالیت ها و جذب نمایندگی های رسمی و انحصاری متعدد از کمپانی های معتبر بین­ المللی گشت.

انسجام سازمان و رضایت مشتریان از کیفیت کالا و خدمات، موجبات تسریع در دستیابی به اهداف شرکت را فراهم نمود.

ارزش ها
خشنودی مشتريان و کارکنان
حصول نتيجه از طريق کار تيمی
خلاقيت در ارائه راهکار به مشتريان
نوآوری در محصولات و خدمات
ماموریت و چشم انداز
ارائه راهکارهای حرفه ای در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات به متخصصان، با بکارگيری نيروی انسانی خلاق و با تجربه و استفاده از تجهیزات نوين و برتر فناوری اطلاعات و ارتباطات
زمینه فعالیت
تولید سخت افزار و نرم افزار
تجهیزات چند رسانه ای
تجهیزات شخصی ساز کارت
تجهیزات مربوط به سخت افزار، شبکه، رایانه
9900+فاکتور و پیش فاکتور
200+محصول
27+سال سابقه از ۱۳۷۵
60ماه خدمات پس از فروش

مشتریان ما