Magicard : اين شرکت از پيشگامان توليد چاپگرهای کارت های شناسايی PVC می باشد و در زمينه فروش و خدمات پس از فروش انواع چاپگرهای کارت های شناسايی و اعتباری با برند MAGiCARD که به منظور صدور آنی کارت در شعبات بانکی نيز مورد استفاده قرار می گيرند فعاليت دارد. آخرين محصول استثنايی اين شرکت، چاپگر مدل Helix می باشد که تنها چاپگر حرارتی غير مستقيم دارای قابليت چاپ الگوی امنيتی و غير قابل جعل به شکل watermark و با نام ثبت شده Holocote می باشد.

 


Entrust Datacard :  شرکتی بين المللی با بيش از نيم قرن تجربه و معتبرترين عرضه کننده تجهيزات شخصی ساز کارت در جهان است که در زمينه توليد، فروش و خدمات پس از فروش انواع دستگاه های شخـصی ساز متمرکز و غير متمرکز کارت های PVC فعاليت می کند، به نحوی که هر ساله در دنيا ميليارد ها تراکنش امن و دقيق توسط دستگاه های اين شرکت در بيش از 140کشور جهان صورت می گيرد.

 


KAS Paper Systems : اين شرکت با بيش از نيم قرن سابقه يکی از پيشگامان ساخت تجهيزات تخصصی پاکت گذاری و فينيشينگ چاپ، با دقت و سرعت بالا می باشد و طيف بسيار گسترده ای از بانک ها، شرکت های بيمه ای، دانشگاه ها، سازمان های دولتی و.... ، مشتريان حال حاضر آن در سراسر جهان می باشند.

 

 


Welltec : اين شرکت از سال ها پيش در صنعت پاکت گذاری و ايجاد فن آوری های نوين در اين صنعت در جهان فعاليت داشته و هم اکنون سهم عمده ای از بازارهای اروپا و آسيا در اين زمينه را به خود اختصاص داده است.

 

 


Matrox : این شرکت با بيش از 35 سال تجربه در طراحی نرم افزار و سخت افزار در زمينه کارت گرافيک، کارت ويدئو و برنامه های کاربردی تصويربرداری فعاليت کرده است. موفقيت اين برند به عنوان يک پيشرو در صنعت تصوير، با تمرکز بر نياز مشتری و بهره گيری از فن آوری های نوآورانه با بالاترين استانداردهای توليد به دست آمده است. راهکارهای ارائه شده توسط کمپانی Matrox با هدف تامين نياز بازارهای حرفه ای از جمله رسانه، امور مالی، امضای ديجيتال، تصويربرداری پزشکی، توليد و امنيت، امور را تسهيل بخشيده است.

 


DINTEK : محصولات این برند شامل طیف کاملی از تجهیزات پسیو شبکه در قالب استانداردهای Cat.5e، Cat.6 و Cat.6A بوده و همچنین در شاخه فیبر نوری در Multimode و Single mode دارای محصولات با کیفیت و کارا می باشد. کلیه تجهیزات برند در کشور تایوان تولید شده و کیفیت آن منطبق بر استانداردهای بین المللی می باشد.

 

 


ASUS : برندی نام آشنا و محبوب در بازار تجهیزات کامپیوتری و شبکه کشورمان، سرورهای ایسوس از تنوع بسیار خوبی در گروه محصولات Rackmount و Tower برخوردار بوده و دارای راهکارهای جامعی جهت کاربری های شرکتی، سازمانی و پردازشی است. 

 

 


PetaStor : این کمپانی تولید کننده انواع تجهیزات ذخیره سازی داده از جمله انواع SAN Storage، JBOD و RAID Subsystem می باشد که از کلیه استانداردهای روز دنیا در این زمینه پشتیبانی کرده و به مدیران شبکه اطمینان می دهد که داده های آنان در محیطی امن نگهداری شده و قابل دسترس است.

 

 


DataDirect Networks : این کمپانی بیش از 15 سال در زمینه طراحی، توسعه، پیاده سازی و بهینه سازی سیستم، نرم افزار و راه حل های جامع برای زیرساخت های ذخیره سازی مقیاس پذیر داده های حجیم و برنامه های کاربردی ابری فعالیت کرده است. علاوه بر این، ارائه برنامه ریزی و مشاوره، بررسی سلامت، ارزیابی زیرساخت ها، تنظیم عملکرد و خدمات حرفه ای سفارشی بخشی دیگر از فعالیت های این شرکت می باشد.